קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי? איך יודעים מה כדאי להגיש?

קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי?

ההתלבטות בין קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי היא חלק בלתי נפרד בתכנון של הרבה מאוד מן האירועים שרוצים לערוך. איך באמת תבחרו נכון את הקייטרינג המיוחד לאירוע שלכם?  

אירוע בשרי או אירוע חלבי מה כדאי?

אתם מתכננים אירוע, בר מצווה, ברית או בריתה או סתם מפגש עובדים וחברים? בעבר הלא רחוק לא הייתה התלבטות בין קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי.

היה ברור כשעורכים אירוע ומזמינים אנשים מושיבים אותם על מנות בשריות, בעשורים האחרונים התחילה להתפתח תרבות הכוללת אירועים בסגנון חלבי.

אירועים בסגנון חלבי מביאים משב רענן ואחר ומאפשרים הגשה של תפריט אחר ופחות מוכר. יחד עם זאת לא לכל אירוע מתאים קייטרינג חלבי ולא לכל סוג של אורחים זה ראוי להגיש תפריט חלבי.

מה ההבדלים בין קייטרינג בשרי לחלבי ואיך יודעים מה לבחור?  

איך מחליטים מה להתאים לאירוע קייטרינג בשרי או קייטרינג חלבי?

  • סגנון האירוע – ללא ספק קיימת התאמה בין הקייטרינג לאירוע, למרות שמנות חלביות ואפילו צמחוניות נכנסו מאוד לשוק האירועים, עדיין ארוחה בשרית נחשבת לארוחה חגיגית ולכן כשאתם מתכננים חתונה, קייטרינג חלבי פחות מתאים, כי ללא ספק קייטרינג בשרי לאירועים נותן תחושה של שמחה גדולה של אירוע בליגה גבוהה. יחד עם זאת כשאתם עורכים אירוע קטן יותר החלבי יכול ליצור גיוון ממשי, האוכל החדש, המקורי, הטעמים המגוונים יוצרים ענין והופכים את האירוע לבלתי נשכח גם מבחינה גסטרונומית.
  • האורחים – במידה ואתם מזמינים מכירים טוב את האורחים, כמו בני משפחה קרובים וכדומה, אתם גם מכירים את טעמם האישי ואתם יכולים לדעת טוב יותר מה תהיה העדפה של רוב האורחים, זה נחמד ונכון לחשוב עליהם כי בסוף אתם רוצים שהם יהיו מרוצים.
  • הזמן – העיתוי במהלך היממה בו מתקיים האירוע ויש גם את פרק הזמן שאותו ייקח האירוע, אם אתם מתכננים אירוע ממושך, תפריט בשרי ייתן לכם מענה נרחב יותר, תוכלו לפתוח במנת פתיחה ואחר כך להושיב את האורחים לסעודה מכובדת בתפריט עשיר. אם האירוע הוא אירוע קצר, החלבי יכול לבוא באמצעות מנה אחת מרכזית וקינוחים מתוקים חלביים שנותנים את האווירה הקלילה והחגיגית במקביל. נוסף על כך אירוע שמתקיים בבוקר מתאים יותר אם תפריט חלבי על קיבה ריקה, האורחים שלכם קמו לפני שעות בודדות וארוחה כבידה פחות תתאים להם. לעומת זאת אירוע שמתקיים בשעות הערב מקובל ונעים יותר להגיש בו ארוחה בשרית מגוונת. האורחים שלכם מגיעים אחרי יום עבודה והיערכות לאירוע הם צריכים לשבת ליהנות מארוחה בשרית מיוחדת ועשירה.

אגב – אם אתם מחפשים מתכונים מדהימים באווירה בינלאומית כדאי לכם לבדוק את האתר Gimme Recipe המציע מבחר עצום של מתכונים מדהימים באנגלית.


אחרי שהחלטתם על קייטרינג חלבי או קייטרינג בשרי לאירועים מה שחשוב זה לדאוג שיהיה שף מקצועי שעומד מאחורי המטבח הזה, שמלווה את הכנת האוכל משלב התכנון ועד שלב ההגשה, כך אתם בטוחים שהאירוע שהזמנתם הוא יהיה אירוע ברמה.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים