איך לתכנן בריתה בצהריים עם קייטרינג לאירועים פרטיים

בריתה בצהריים עם קייטרינג לאירועים פרטיים

בריתה בצהריים יכולה להיות אירוע מיוחד ומרגש במיוחד – אורחים שבאים להשתתף באירוע הגדול שלכם ולעומת זאת היא יכולה להיות אירוע מלחיץ מאוד. מה יעשה את ההבדל בין אירוע רגוע ומוצלח לבין אירוע מסוג אחר… ההבדל נעוץ בתכנון!

אם תהיו מתוכננים כראוי עם קייטרינג לאירועים פרטיים שמכיר את הצרכים הייחודיים שלכם, תחוו אירוע מענג ומשמח ותחייכו מהרגע הראשון ועד לרגע האחרון.

הולדת נסיכה – עכשיו מתחילה החגיגה

ארגון בריתה בצהריים הינו חוויה מרגשת באופן מיוחד, הולדת הנסיכה והזמנת אורחים ששמחים בשמחתכם בהחלט ראויה לשימת לב מיוחדת וארגון אירוע ברמה גבוהה.

כדי לערוך אירוע מושקע עליהם לשים לב לפרטים הקטנים של האירוע הגדול. זה אפשרי – היום זה יתכן לערוך בריתה בצהריים ולהתאים קייטרינג לאירועים פרטיים שישקיע באירוע שלכם את הלב והנשמה. 

איך עושים את זה נכון?

לפניכם מספר שלבים לארגון בריתה בצהריים שיעשו לכם את האירוע:

  • האורחים – הגדירו את קהל האורחים, מספר משוער או מדויק של מוזמנים מספר המבוגרים והילדים, כל תוכלו להיות ממוקדים יותר במספר המנות ולהתאים את תפריט האוכל אצל קייטרינג לאירועים פרטיים. 
  • תקציב – עליכם להגדיר בצורה מדויקת מה מסגרת התקציב אותו אתם יכולים לייעד לאירוע. תקציב מוגדר יסייע בידכם לבחור את אפשרויות הקייטרינג המוזמן וכן יעזור לכם אחרי הבחירה לבחור את התפריט המתאים. חשוב להקפיד לחשב גם שכירות אולם, שירותי מלצרות, מחיר משלוח ועוד נספחים שונים שהם חלק בלתי נפרד מהוצאות האירוע.
  • המלצות – עקבו אחרי ההמלצות המופיעות לקייטרינג, אילו פידבקים מופיעים באינטרנט כלפי הקייטרינג וכמה הוא מתאים לבריתה מבחינת אופי המנות ועוד.
  • תפריט – שבו עם הקייטרינג וסכמו על התפריט, העיצוב, הסטייל העיצובי, שיקלו את אופי המנות בשרי, חלבי ושיהיה משולב בתוך המנות גם אפשרות לצמחוניים לאכול באירוע.
  • שירות הגשה – ניתן לבחור במגוון שירותי הגשה, בבר מסורתי בו מרוכזות המנות והאורחים מרכיבים לעצמם את המנה המותאמת לטעמם, ניתן לבחור בשירות ישיבה ומלצרות בהגשה אישית, ניתן לבחור בהרכבים שונים המונחים על השולחן על פי התפריט הנבחר, וודאו שהקייטרינג הבין את הסגנון המועדף עליכם.
  • תיאום – חשוב לתאם את הפרטים הקטנים של האירוע הגדול, מלוחות הזמנים, כמו זמני האספקה, הגדרת המיקום והמקומות, עיצובי השולחנות וצוות המלצרות המשתתפים בהפקת האירוע.
  • אישורים סופיים – יום לפני האירוע בדקו עם הקייטרינג שכל הפרטים סגורים ואין הפתעות של הרגע האחרון.


זכרו:
אירוע יכול להיות מלחיץ ויכול להיות מענג, אירוע יכול להיות חוויה לאורחים ויש גם אפשרות אחרת… הכל תלוי ברמת התכנון והלוגיסטיקה, שירות נכון של קייטרינג בשרי או חלבי ושימת לב לפרטים הקטנים יהפוך את הבריתה שלכם לאירוע מוצלח ומשמח.

אנחנו פה בשביל לעשות לכם את הבריתה לייחודית, ללוות אתכם בכל הפרטים הקטנים והגדולים עד סיום האירוע המרגש!

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים