עם שף לאירועים פרטיים תמיד יש טעם לחגוג

קייטרינג לאירוע עסקי - קייטרינג קוויזין א פריז

שף לאירועים פרטיים – לחגיגה אמיתית!

אירוע פרטי יכול להיות מסיבת שחרור, חתונה אינטימית או חגיגת פתיחת עסק חדש.
למרות אופיים השונה של האירועים, יש להם במשותף דבר אחד מרכזי: את כולם חוגגים עם אוכל, ורצוי שעם אוכל משובח. הבחירה של רבים וכך גם שלכם, היא ללכת על בטוח ועל הטוב ביותר: שף לאירועים פרטיים. 

אז בזמן שאתם מדמיינים לעצמכם ניחוחות משכרים, עמדות הגשה מרהיבות, מנות אסתטיות ואורחים שבעים ומרוצים, דעו כי אנחנו נשמח לחגוג אתכם ולהבטיח את כל אלו באירוע שלכם. 

טעם מנצח: איך לבחור שף פרטי לאירוע שלכם?

במידה שלא ממש קל לכם לבחור שף פרטי לאירוע שלכם, דעו כי אנחנו מבינים אתכם. לאורחים יש ציפיות גבוהות, אתם חוששים לאכזב, וגם ידוע לכם כי ב-2022 אוכל טוב בהחלט לא מספיק. משאלתכם? למצוא שף לאירועים פרטיים שיגרום לאורחים ללקק את האצבעות, להעריך את שילוב הטעמים והאסתטיקה, ולהחמיא לכם על בחירתכם המדויקת להפליא. אז איך תוכלו אתם לבחור שף אחד לאירוע כשאתם מוצפים בהמלצות, שמות ודעות על אחרים? שימו לב:

  • ניסיונו המקצועי – מעשי של השף – ככל ש-10 האצבעות של השף עובדות יותר שנים, כך יותר טוב. ולמה הכוונה? חפשו אחר שפים מנוסים – שעבדו במטבחים, שהאכילו מאות ואלפי סועדים וששמם מוכר בסצנה הקולינארית-מקומית. השף אלכס זובקה, מי שמוביל את קייטרינג קוויזין אה פריז, עובד כבר עשרות שנים בתעשייה, ולא נופתע אם כבר יצא לכם לאכול מידיו.
  • תמונות מאירועים – הציפייה שלכם ושל האורחים היא למנות שטעמן ונראותן לא פחות ממניפיק. אז לטעום את מנות השף אמנם לא תוכלו דרך המסך, אך להתרשם מהן – בוודאי שכן. אתם לא צריכים להעמיק מדי בכל מרכיב ופרט שעל הצלחת, אלא פשוט לתת לליבכם לפעום ולבטן שלכם לדבר…


אילו מנות שף לאירוע פרטי מתאימות?

כל שף ישיב לכם כי תפריט המתאים לאירוע אחד, לא יתאים בהכרח לאחר. אחריותו של השף היא להבין את אופי האירוע על כל מאפייניו, ובהתאם להציע תפריט שיצליח לקלוע לכל אחד מהאורחים. ובכל זאת, לאירועים פרטיים ישנם מאפיינים ייחודים (בהשוואה לאירועים עסקיים למשל), ומסיבה זו אנו מציעים תפריטים שונים לכל אחד מסוגי האירועים. בין היתר, באירוע הפרטי שלכם, שיכול להיות בר/בת מצווה או חתונה למשל, תוכלו לארח במנות הבאות:

  • סלט סלקים טריים
  • סלט כרוב אסיאתי
  • קוואטרו עגבניות
  • פילה סלמון בקונוס
  • מקרן כבד אווז ועוד…


אתם רוצים לזכור את האירוע שלכם כעשיר בטעמים ומרקמים? החוויה הקולינארית ניצבת בראש סדר העדיפויות שלכם? מעוניינים במידע נוסף על שף לאירוע פרטי? אנחנו בקייטרינג "קוויזין א פריז", נשמח להוביל את האירוע אל הצלחה קולינארית מסחררת. לשיחת ייעוץ עם שף לאירועים עסקיים או פרטיים, במהלכה תקבלו מידע על קונספטים, סוגי תפריטים ועלויות. התקשרו כעת – 052-343-0402

קייטרינג לאירוע עסקי - קייטרינג קוויזין א פריז
שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים