שף פרטי למסיבת רווקים – כל מה שצריך לדעת

קייטרינג לאירועים פרטיים - קייטרינג משובח

מסיבת רווקים, אירוע חברי או פגישת רשמית, ניתן להזמין שף פרטי שיעשה לכם את האירוע.

בוודאי אתם שואלים את עצמם מה מיוחד בשף פרטי, מה נותן שף פרטי יותר מהזמנת קייטרינג ממטבח של אירועים? שף פרטי למסיבת רווקים עשוי לשדרג לכם את האירוע מהיבטים רבים, כדאי להכיר את היתרונות הרבים הקיימים בהזמנת שף פרטי למסיבה.

מה היתרונות של שף פרטי למסיבת רווקים?

  • תפריט – אם אתם מזמינים שף פרטי אתם יכולים לבקש תפריט מותאם אישית. שף פרטי יכול להציע ולהתאים לכם תפריט בהתאם להעדפות התזונתיות שלכם, הוא יודע להרכיב מנות מותאמות ספציפית למה שאתם מבקשים ממנו. זה יכול לכלול דיאטה של צמחונות, דיאטת בריאות או כל סוג אחר של מגבלה באוכל ויחד עם זאת להתאים זאת לסגנון הטעם אליו אתם מתחברים.
  • חומרי גלם – שף פרטי מתאים לכם חומרי גלם ברמה גבוהה, חומרי גלם טריים הנרכשים במיוחד עבורכם על פי הדרישות והצרכים שלכם. הוא יודע להרכיב מהמרכיבים המיוחדים ביותר מנות ייחודיות וזה מה שבסופו של דבר משפיע על טעמו המיוחד של האוכל.
  • זמן – העסקת שף פרטי חוסכת זמן של תכנון האירוע ובחירת התפריטים מתוך היצע מוגבל אותו יש בקייטרינג רגיל, השיחה עם השף הפרטי מפנה אתכם לדאוג לפרטים האחרים של האירוע ולהיות פנויים לדברים חשובים אחרים. 
  • נוחות – כאשר מזמינים שף פרטי אתם יכולים לבחור את המיקום בו אתם תאכלו את האוכל, זה יכול להיות באולם, בחצר או בבית פרטי, השף הפרטי מגיע למקום אליו אתם מזמינים אותו ושם הוא מכין לכם את האוכל הטרי לפי הזמנתכם, זה מאפשר לכם יתר גמישות גם במיקום וגם במשך האירוע.
  • בריאות – אין ספק שאכילה בשירותי הסעדה רגילה יכולה להוות סיכון יתר בשימוש בחומרים משמרים, הקפאת חלק מהמזונות ועוד דברים נוספים שהמטבח הגדול שצריך להכין ארוחות רבות ביום משתמש בהם, השף הפרטי מכין את האוכל שאתם רוצים בתפריט שאתם בוחרים ובתנאים שלכם. בכך ניתן למנוע הרבה עוגמת נפש הנובעת מאכילה של אוכל פחות טרי ופחות מותאם לכם אישית.


לסיכום, הזמנת שף פרטי למסיבת רווקים יכולה לספק עבורכם יתרונות רבים לאירוע, ביניהם תפריט בהזמנה אישית על פי טעמכם האישי ובהתאמה לטעמם של האורחים, רכיבים איכותיים מהם יורכב האוכל אותו הוא מכין עבורכם, הגשה מותאמת לפי הטעם שאתם מתחברים אליו וכן מיקום אירוע ומשך אירוע לפי הצרכים שלכם והכי חשוב שמירה על הבריאות גם במהלך האירוע.

אתם יכולים ליהנות מהשרות הייחודי שאנחנו מספקים על מנת להתאים ולהטעים לכם את האירוע שלכם.

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים