מה מגישים בקייטרינג גורמה?

מה מגישים בקייטרינג גורמה?

בשנים האחרונות ישנה התעניינות הולכת וגוברת בתחום של קייטרינג גורמה, מאחר ורבים מעוניינים במנות גורמה מיוחדות וצבעוניות לכבוד האירוע שלהם.

הדבר נכון כמובן לגבי חתונות, בר או בת מצווה, בריתות ואירועים עסקיים.

כל אחד היה שמח להגיע לאירוע מושקע ויוקרתי, שמגיש מאכלי גורמה צבעוניים ומיוחדים. לכן רק הגיוני להשקיע באורחים שלכם וכמובן לתרום להצלחת האירוע.

החוכמה היא לעבוד עם חברת קייטרינג שמתמחה בתחום, על מנת להבטיח מנות המכילות שילובי טעמים נכונים ומדויקים, עיצוב מרשים וכמובן שימוש בחומרי גלם איכותיים וטריים בלבד.

קייטרינג גורמה – מה זה בעצם אומר?

קייטרינג גורמה אינו דומה כלל לקייטרינג רגיל, מאחר ומדובר על מנות מוקפדות ומדויקות, המשלבות בין טעמים מיוחדים ומאופיינות בעיצוב מרהיב ומרשים במיוחד.

למעשה מנות גורמה מהוות את השילוב המושלם בין אומנות לקולינריה, מאחר ועל מנת ליצור מנת גורמה ברמה הגבוהה ביותר יש צורך ביצירתיות, חשיבה מחוץ לקופסא וכמובן יכולת להקפיד על הפרטים הקטנים ביותר.

חשוב לציין כי לא כל חברת קייטרינג תוכל לספק לכם מנות גורמה, מאחר וישנם קריטריונים שיש לעמוד בהם, על מנת להיקרא קייטרינג גורמה.

חברה מסוג זה חייבת להקפיד על מנות ייחודיות המשלבות סוגים לא שגרתיים של טעמים וחומרי גלם. כמו כן, יש צורך בהקפדה על חומרי גלם איכותיים וטריים, לצד הגשה ועיצוב של המנות השונות. 

מה כדאי לדעת לגבי קייטרינג גורמה?

קייטרינג המתמחה במאכלי גורמה מקפיד לרוב להשתמש בחומרי גלם עונתיים, מאחר והחוכמה היא לנצל את הפירות והירקות הטריים ביותר וכמובן להשתמש בהם בצורה נבונה ומתוכננת היטב.

לרוב מדובר על מנות המכילות שכבות של טעמים, כך שכל ביס הופך לביס מושלם, המכיל איזון אידיאלי בין טעמי המנה.

מעבר לכך, חשוב להדגיש כי צורת ההגשה של האוכל מהווה חלק מרכזי בחוויה הרב חושית של האורחים, לכן קייטרינג שמתמחה בתחום יקפיד גם על העיצוב של המנה.

הנחה מדויקת של פירות, ירקות ועשי תיבול טריים, תוך כדי הקפדה על המראה הוויזואלי של המנה והארומה שלה, מהווים חלק חיוניים ובלתי נפרדים מארוחת הגורמה.

כדאי לציין כי מנות גורמה יכולות להיות מורכבות מחומרי גלם שונים, לכן ניתן למצוא מנות גורמה הכוללות נתחי בשר מסוגים שונים, דגים, פירות ים וכמובן מנות צמחוניות וטבעוניות שונות.

אנו קוויזין א פריז נשמח לספק לכם שירותי קייטרינג גורמה לאירועים ברמה הגבוהה ביותר. אנו מתמחים בתחום ונשמח להציע לכם מגוון רחב של מנות גורמה, המורכבות מחומרי הגלם הטריים והאיכותיים ביותר. אצלנו תמצאו הקפדה יתרה על הפרטים הקטנים ביותר וכמובן מנות צבעוניות, יצירתיות ומקוריות, המשלבות בין טעמים ייחודיים ובלתי שגרתיים. השף אלכס זובקה מחזיק בוותק וניסיון של עשרות שנים בתחום, דבר שמבטיח לכם מנות מהמטבח הישראלי, הצרפתי, האמריקאי והאירופאי. לקבלת פרטים נוספים והצעת מחיר, צרו קשר!

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים