קייטרינג גורמה לאירועים בטבע

קייטרינג לאירועים בטבע – מה חשוב לדעת?

ארגון אירוע עם משתתפים רבים דורש הרבה זמן ומאמץ. הדבר מאתגר במיוחד, כאשר מדובר במפגש שמתוכנן להתקיים לא במסעדה או אולם אירועים, אלא בטבע.

קייטרינג הוא הפתרון האופטימלי לארגון אירוע בטבע. שירותי קייטרינג מאפשרים לערוך חגיגה בכל מקום, תוך שמירה על איכות האוכל ברמה של מיטב המסעדות.

אז מהו קייטרינג גורמה ומה היתרונות שלו? בואו נדבר על זה!

מה זה שירותי קייטרינג גורמה

קייטרינג הוא מתן שירותי מסעדה בחוץ. מקובל להשתמש בשירותי קייטרינג במקרים בהם אתם עורכים מסיבת חברה, קבלת פנים, כנס, פיקניק ושאר אירועים דומים בבית הלקוח, במשרד,  בפארק או בכל מקום אחר שרק אפשר לחשוב עליו. כל אחת מהחגיגות הללו קלה יותר לארגון באמצעות שירות קייטרינג, שיעזור לכם לקיים את האירוע ברמה הגבוהה ביותר, יחסוך אנרגיה, זמן ואפילו כסף.

יתרונותיו של קייטרינג גורמה

  • שירותי קייטרינג הפכו לחלק בלתי נפרד מחיינו. הרי למה להצטופף באולמות אירועים מחניקים וצפופים, אם אפשר לארגן אירוע חגיגי בטבע או בכל מקום נוח אחר.
  • בארץ מזג האוויר נוח רוב ימות השנה, כך ששירותי קייטרינג בטבע הפכו להיות פופולריים מאוד. ניתן להשתמש בשירותי קייטרינג בשפע של אירועים בטבע: בשטח של פארקים וגנים ציבוריים, על גדות מאגרי מים, בחצרות בתים פרטיים ועוד. בילוי בחוץ מעניק הרבה רשמים בלתי נשכחים, כיף והנאה. 
  • רובינו מעדיפים להגיע למקום וליהנות בלי הצורך להתעסק באלפי פרטים שכרוכים בארגון האירוע. שירותי קייטרינג גורמה יעניקו לכם הזדמנות כזו, ויקחו על עצמם את כל המשימות הקשורות לשירות. הם ידאגו למלאי ולציוד הדרושים, יכינו ויספקו את הכמות הנכונה של אוכל טרי וטעים וידאגו לזמינות המשקאות. את האורחים ישרתו מלצרים קשובים ומנוסים.
  • גמישות – אין צורך להגביל את כמות האורחים כשמארגנים אירוע בטבע ושעת החגיגה אינה תלויה בלוח הזמנים של מסעדה או אולם אירועים.
  • חגיגה בטבע היא הזדמנות ליהנות מאוויר צח, נופים מדהימים והרגשת חופש בלב. 
  • אם מדובר באירוע חברה, חברת קייטרינג תדאג שהאירוע יהיה מאורגן ברמה הגבוהה ביותר. אחרי הכל, שירותי קייטרינג גורמה היא הזדמנות לשפר את האווירה בתוך צוות העבודה, לעודד שיח בין עמיתים, לחזק את המוניטין של החברה בעיני שותפים עסקיים ולדון בעסקים במסגרת בלתי פורמלית.
  • בסיום האירוע חברת קייטרינג תדאג לניקיון יסודי.


המטרה של שירות קייטרינג היא לא רק להאכיל, אלא גם להפתיע את האורחים, כך שכל אירוע הופך למשהו ייחודי ובלתי נשכח. כאן תיכנס לפעולה משאית פוד טראק לאירועים של "קוויזין א פריז". קייטרינג גורמה שלנו יגיע לכל מקום וישמח להציע מגוון מנות איכותיות ממטבחים שונים. הכל ברמה גבוהה וחומרי גלם איכותיים. לפרטים נוספים התקשרו 052-3430402 וחגיגת אוכל בטבע מובטחת לכם.

 

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים