איך בוחרים קייטרינג לאירוע עסקי?

קייטרינג חלבי יוקרתי לאירועים

מבקשים לערוך יום גיבוש לעובדי החברה? מתכננים לארח שותפים עסקיים? ערב ללקוחות? אולי הרמת כוסית במשרד? או בכלל מסיבת סוף שנה ענקית, שמחה וחגיגית?

אירועים עסקיים הם מזמן מאסט בכל חברה המבקשת להוקיר את עובדיה והזדמנות מצוינת להרשים לקוחות ושותפים עסקיים ואף להרחיב מעגלים עסקיים.

בדרך כלל אירוע עסקי קטן ימנה עד 200 מוזמנים, אך יש גם אירועים גדולים יותר המונים אף אלפי מוזמנים. גודל האירוע תלוי בגודל החברה כמובן, אך גם באופי האירוע שאתם מתכננים.

לכל אחד מהאירועים העסקיים הללו אופי משלו, חלקם רשמיים יותר, חלקם פחות. גם המוזמנים נבדלים זה מזה. בכולם חשוב דבר אחד מאוד משמעותי- האוכל!

אוכל טוב לאירוע עסקי טוב

האוכל הוא מה שיקבע אם האירוע שלכם ישכח במהירה או ייזכר לטובה, ישאיר רושם על המוזמנים הרבה אחרי שהסתיים ויצור ציפייה לאירוע העסקי הבא של חברתכם.

אפשר לומר שאירוע עסקי נחלק לשלושה סוגים עיקריים:

  • אירוע עסקי לעובדי החברה – באירוע לעובדי החברה האוירה לרוב תהיה קלילה, פחות רשמית ומטרתה העיקרית לגבש את החבר'ה. האוכל, כמו האוירה צריך להיות קליל וכיפי. אירועי הקונספט של קייטרינג "קוויזין א פריז" ובפרט הפוד טראק המדליק שלנו יתנו מענה מתאים לחגיגה כזאת.

  • אירוע עסקי ללקוחות החברה – אירוע מסוג זה נחלק לשתי אפשרויות. אירוע קליל, משוחרר וזורם עם אוכל המוגש בבופה המשלים את החוויה, או אירוע רושם, מוקפד ורשמי לו נשדך ארוחת גורמה בהגשת מלצרים. בגדול, תלוי מי הם לקוחות החברה ואיך אתם מבקשים להציג את חברתכם בפניהם. "קוויזין א פריז" מגישה לכם מגוון תפריטים ואפשרויות אירוח בהתאמה לקונספט ולאווירה באירוע העסקי שלכם.

  • אירוע עסקי לשותפים עסקיים – קיימים או פוטנציאלים, גם ערב התרמה למען מטרה חשובה בהובלת החברה למשל, ייכלל בקטגוריה זו. אירוע עסקי מסוג זה הינו אירוע מכובד, רשמי, מעונב ובהתאמה נציע לכם קייטרינג גורמה, מוקפד ואיכותי. אנחנו, ב"קוויזין א פריז" ניצור עבורכם אוכל מחומרי גלם משובחים ומיוחדים, מצולחת מושלם, מצטלם נהדר והכי חשוב טעים. 

קייטרינג לאירוע עסקי בהתאמה אישית

כשבוחרים קייטרינג לאירוע עסקי, יש להתחשב בהעדפות הקולינריות של המוזמנים שלכם. יש לוודא שהקייטרינג שאתם בוחרים נותן מענה מקצועי למגוון רחב של מנות, כך שאם בחרתם ארוחת בשרים עסיסיים מהמעשנה, תהיה גם אפשרות של אוכל טוב לצמחוניים, מנה מצוינת ומושקעת לא פחות מהמנה הבשרית, למשל. 

התייעצו עם השף. כבעל ניסיון רב בתחום ההסעדה, השף אלכס זובקה, יודע להמליץ בדיוק על הקו הקולינרי שיתאים לאירוע העסקי שלכם. 

קייטרינג "קוויזין א פריז" להצלחת האירוע העסקי שלך

אנחנו נלווה אותכם משלב הרכבת תפריט מרגש ומקורי בהתאמה אישית, ועד השירות הטוב ביותר לאורחים שלכם במהלך האירוע. לאירוע בלתי נשכח, התקשרו היום- 052-3430402

קייטרינג לאירוע עסקי - קייטרינג קוזין אה פריז

שתפו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

תוכן עניינים